iPhone servis a iPad servis - iTechnik.cz

iPhone servis, servis Apple

servis iphone, ipad servis, iphone opravy

iTechnik.cz - iPad, iPhone servis

 

Náš servis se specializuje na opravy iPhone a iPad.

Jsme expresní servis s dlouholetými zkušenostmi z oboru. Našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc ať už rychlostí servisních zákroků nebo otevírací dobou.
 Většinu servisních zákroků provádíme na počkání. Pokud to k nám máte daleko, můžete nám zařízení poslat na uvedenou adresu. Provedeme odbornou dignostiku a zkontaktujeme Vás ohledně cenového návrhu. Naše servisní středisko používá nejmodernější přístroje značek Weller a Rohde Schwarz. Na naší prodejně si můžete zakoupit příslušenství k Vašemu zařízení.

 

Provádíme jak jednoduché zákroky jako jsou výměny mechanických částí zařízení tak i sofistikované opravy SMD komponentů a uBGA. 

bga1bga

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako první jsme také schopni zajistit diagnostiku zařízení jako je například použití Rentgenu Vašeho iPhone. Tato metoda se využívá jen v případech opravdu náročné diagnostiky k získání informací o kvalitně plošných spojů a kvalitě pájení uBGA komponnetů.

rentgen   rentgen2

 

 

 

 

 

 

 

Jsme připraveni poskytnout i diagnostiku a opravy vytopených zařízení. V těchto případech používáme metodu uktrazvukové lázně, kdy Váš iPhone vyčistíme způsobem, který je jak maximálně šetrný, tak odstraní jakékoliv zbytky koroze i poškození způsobené zasažením kapalinou. 

ultrazvuk

 

 

 

 

Servis MacBook

Věrnostní program

iPad a iPhone servis

Najděte nás na Google+